14.11.2016Družstvo FSpS MU vybojovalo mna MČR družstev žáků 3.místo

O víkendu 11.-13.11 2016 proběhlo MČR družstev žáků. Na toto mistrovství se probojovalo družstvo FSpS MU Brno.Družstvo odjelo na tento šampionát jako černý kůň soutěže. New Balance 997.5 mujer Pod vedením Standy Bernacika vyhrálo v sobotu svoji skupinu, kdy dokázalo porazit všechna družstva včetně Českého Krumlova. Nike Free 5.0 Dames zwart

Neděle již patřila semifinálovým zápasům, kdy na rozdíl od předešlého systému hrál první z jedné skupiny s druhým ze skupiny druhé a naopak. Rutgers Scarlet Knights Jerseys Vítězové se utkali o první místo a poražení o místo třetí.Naše družstvo prohrálo s pozdějším vítězem mistrovství a tím pádem i s Mistrem republiky Pardubicemi a rozdalo si to o třetí místo s domácími. new balance 1300 acquisto Domácí zamíchali se sestavou a tak se zápas vyvíjel lépe pro ně. new balance 577 grey green orange Za stavu 3:0 pro Krumlov již našemu vítězství věřil málokdo. Oklahoma City Thunder Nastoupily ale děvčata Adéla Chadimová a poté Mariana Poláková, vyhrály svoje dvouhry a čekalo se jak dopadne čtyřhra chlapců. Nike Air Jordan 4.5 Womens
Kluci se postarali o drama až do konce, kdy po prvním jednoznačném setu dovolili soupeři vyrovnat. NMD Adidas Dames Třetí set byl nesmírně dramatický až do úplného konce , ve kterém Martin Dostál společně s Jakubem Reichmanem porazili Českokrumlovskou dvojici 22 : 20 a tím i celý zápas a srovnávají na 3:3. Adidas ZX 750 Heren Souběžne na druhém kurtu běžel zápas našich děvčat a to o vítězství v celém utkání. Adidas Superstar Blu Donna

Adéla Chadimová společně s Marianou Polákovou nepřipustili žádné drama a hladce zvítězili 2:0 a zajistili nám celkové 3.