Říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
administrátor stránek: Pavel Kavan : pavelkavan9@seznam.cz

Archiv

Nejnovější komentáře

 • SK Brno Slatina - oddíl
 • počítadlo.abz.cz

  Nezařazené

  5.10.2017
  Informace KM JMBAS

  Příme postupy na MČR jednotlivců:

   

  Kategorie U13 a U15 -

  – hráč na 1. –  10. místě aktuálního průběžného žebříčku GP v DM a DŽ (při neúčasti někoho z uvedeného pořadí se právo startu ze žebříčkového pořadí posouvá)

  hráč na 1. – 10. místě předchozího průběžného žebříčku GP v DM a DŽ. ale to jen v případě, že je aktuální průběžný žebříček zpracován po t-urnaji typu GPB (při neúčasti někoho z uvedeného pořadí se právo startu ze žebříčkového pořadí posouvá)

  – hráč na 1. – 14. místě aktuálního průběžného žebříčku GP v ČM, ČŽ a SČ (při neúčasti někoho z uvedeného pořadí se právo startu ze žebříčkového pořadí posouvá) – tuto povinnost musí splňovat alespoň jeden hráč z přihlášeného páru

  – hráč postupující z OP dle kritérií stanovených rozpisem soutěží Oblastních svazů (max. 2 hráči do dvouhry a max. 1 hráč/pár do každé párové disciplíny)

  Kategorie U17 a U19

  – hráč na 1. – 16. místě aktuálního průběžného žebříčku GP v DM a DŽ (při neúčasti někoho z uvedeného pořadí se právo startu ze žebříčkového pořadí posouvá)

  – hráč na 1. – 14. místě aktuálního průběžného žebříčku GP v ČM, ČŽ a SČ (při neúčasti někoho z uvedeného pořadí se právo startu ze žebříčkového pořadí posouvá) – tuto povinnost musí splňovat alespoň jeden hráč z přihlášeného páru

  – hráč postupující z OP dle kritérií stanovených rozpisem soutěží Oblastních svazů (max. 1 hráč do dvouhry a max. 1 hráč/pár do každé párové disciplíny) Pokud hráč splňuje více kritérií pro právo účasti najednou, platí vždy jen jedno a k posunu žebříčkového pořadí nedochází ani ve dvouhrách.

   

  Nasazení hráčů :

  Podle posledního vydání aktuálního průběžného žebříčku sezóny s předsazením hráčů s umístěním na Světovém juniorském žebříčku nebo s umístěním na žebříčcích vyšších věkových kategorií.

  Pořadí přednosti pro předsazení z vyšších věkových kategorií v pořadí: Světový žebříček dospělých, Národní žebříček dospělých, Světový juniorský žebříček, jednotlivé vyšší věkové kategorie

  Pro nasazení ve čtyřhrách platí pořadí podle nejnižšího součtu pořadí u příslušného páru a disciplíny. V případě stejného součtu více párů, se pořadí těchto párů určuje hráčem s nejvyšším umístěním na žebříčku příslušné disciplíny.

  V případě rovnosti všech kritérií rozhoduje o nasazení los

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>