Říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
administrátor stránek: Pavel Kavan : pavelkavan9@seznam.cz

Archiv

Nejnovější komentáře

  • SK Brno Slatina - oddíl
  • počítadlo.abz.cz

    II. LIGA

    Sezóna 2017/2018

    Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých 2. liga, sezona 2017-2018

    http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=EE34BAE3-5495-46F4-89BC-D0DB8F323B78

    http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=EE34BAE3-5495-46F4-89BC-D0DB8F323B78&draw=66

    Sezóna 2016/2017

    Řídící soutěže:Jana Nezvalová , Komenského náměstí 604 , 66 501 Rosice u Brna ,<j.nezvalova@centrum.cz> tel.mob.: 728 835 747

    http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=F31F379F-49D1-4C7E-ADCF-BBAD95CEB6DF&draw=1

    Sezóna 2014/2015 

    http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=4AD29C70-0D9F-47D2-BDFF-E14DC293F873

    Sezóna 2014/2015 

    Řídící soutěže: Milan Dorazil mail: dorazil.milan@cen­trum.cz,tel.mob: 775 228 376

    Rozpis II.ligy

    tabulka_vysledku1415_II_liga

    Sezóna 2013/2014

    playoff_2liga_1314

    Tabulka výsledků II. ligy – základní část

    Adresář vedoucích oddílů 2013/2014

    Sezóna 2012/2013

    Výsledky Play off – II. liga

    Tabulka výsledků II. ligy – základní část

    Adresář vedoucích oddílů 2012/2013

    Sezóna 2011/2012

    Tabulka výsledků III. liga – finálová část

    Výsledky Play off – II. liga

    Tabulka výsledků II. a III.ligy – základní část

    Adresář vedoucích oddílů 2011/2012

    Sezóna 2010/2011

    Výsledky Play off – II. liga

    Tabulka výsledků III. liga – finálová část

    Tabulka výsledků II. a III.ligy – základní část

    Adresář vedoucích oddílů 2010/2011

    Sezóna 2009/2010

    Výsledky Play off – III. liga

    Tabulka výsledků IV. liga – finálová část

    Tabulka výsledků III. a IV.ligy – základní část

    Adresář vedoucích oddílů 2009/2010


    Sezóna 2008/2009

    Tabulka výsledků OP družstev i „B“ – finálová část</a>

    Tabulka výsledků OP družstev i „B“ – základní část</a>

    Adresář vedoucích oddílů 2008/2009


    Sezóna 2007/2008

    Tabulka výsledků OP družstev i „B“ – finálová část</a>

    Tabulka výsledků OP družstev i „B“ – základní část</a>

    Adresář vedoucích oddílů 2007/2008


    Konečné pořadí oblastního přeboru v sezóně 2006/2007:

    1. TJ Sokol Jehnice

    2. BC 66 Ivančice

    3. Sokol Líšeň

    4. VSK VŠV Brno

    5. BC RSC Brno

    6. TJ Sokol Jehnice

    7. SK Premiera BC

    8. Sokol Bystřice pod Hostýnem

    Tabulka výsledků OP druzstev i „B“</a>

    PLAY OFF OP družstev

    Konečné pořadí oblastního přeboru v sezóně 2006/2007:

    1. TJ Start Jihlava

    2. Sokol Židlochovice

    3. Slavoj Podivín

    4. BC RSC Brno

    5. VSK VUT Brno

    6. Hamry nad Sázavou

    7. Hamry nad Sázavou

    8. Technoplast Chropyně (odstoupili ze soutěže)

    PLAY OFF OP družstev