Prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
administrátor stránek: Pavel Kavan : pavelkavan9@seznam.cz

Archiv

Nejnovější komentáře

  • SK Brno Slatina - oddíl
  • NOMINACE

    Zde budou uvedeny Jihomoravské oblastní nominace na republikové turnaje

    2017

    oblastni_nominace MČR 9-10 12 20017 U13

    nom.U 17 na MČR 4.-5.11.2017 Praha

    oblastni-nominace-MČR U15 2017

    oblastni-nominace-U15-na-GPA 27.-28.5.2017 Podolí

    oblastni-nominace-U19-na-GPA 10.-11.6.2017 Brno

    změna: oblastni-nominace-U13-na-GPA-3.-4.6.2017-Benátky-nad-Jizerou

    oblastni-nominace-U13-na-GPA-3.-4.6.2017 Benátky nad Jizerou

    oblastni-nominace-U17-na-GPA 14.-15.5.Astra

    Nominace na regionální výběry U13 2017

    L-ODM-nominace 2017

    oblastni-nominace-U17-na-GPA_18.-19.2.2017_Orlová (2)

    oblastni_nominace na GPA U13;4.-5.2.2017 v Aši

    oblastni-nominace_A_Hradec.xls_U19

    oblastni-nominace A Hradec.xls U19

    oblastni-nominace MČR dosp. Liberec

    oblastni-nominace-u15-na-gpa-11-12-2-2017-vinor

    2016

    oblastni-nominace-mcr-u15-h-mestec

    oblastni-nominace-mcr-u19-ostrava

    oblastni_nominace-u17-mcr-most3-4-12-2016

    oblastni-nominace-u-13mcr-krumlov

    oblastni-nominace-GPA-U17 Orlová

    oblastni-nominace-GPA-U13-Podolí

    Nominace-na-regionální-výběry-U15

    oblastni-nominace-GPA-U15-Aš

    Nominace na regionální výběry U13 2016

    oblastni-nominace-GPA-U13- Aš

    oblastni-nominace-GPA U19 Praha -Vinoř

    oblastni-nominace Jm-GPA 13.2.2016 Orlová

    oblastni nominace Jm oblasti-GPA U17 Hustopeče

    oblastni_nominace_dospělí_MČR-oprava

    oblastni_nominace Jm – dospělí MČR

    2014/2015

    oblastni-nominace MCR U15 Liberec

    oblastni nominace na MČR U19 MOST

    oblastni-nominace-u-13MČR Krumlov

    oblastni_nominace MČR U17 28.11.15

    Nominace Reg výběry 2015 liberec

    Nominace

    oblastni-nominace-u-17-MCR Hradec

    L-ODM- nominace

    oblastni-nominace-u-15 Pardubice

    Oblastni-nominace-Jm-U-13-Orlová

    oblastni-nominace-u-17-Jehnice

    Oblastni-nominace Jm – U 13 Podolí

    Oblastni nominace JM na GPA U15 Orlová 21-22.2.2015

    oblastni-nominace-MCR U19-Č. Krumlov

    oblastni-nominace-u-17 Podolí

    oblastni-nominace-u-15-Hradec

    oblastni-nominace-U-13-Č. Krumlov 29.-30.11.2014

    U11 Č.Krumlov

    oblastni-nominace-u-13-Most

    oblastni-nominace-u-15-Hustopeče

    2013/2014

    oblastni-nominace-u-15 MČR U 15 Hradec Králové

    oblastni-nominace-u-17MČR těšín oprava

    oblastni-nominace-u-19 GPA jEHNICE

    oblastni-nominace-u-13MČR Liberec

    oblastni-nominace-u-17 Jehnice

    oblastni-nominace-u-15-orlova-lutyne

    oblastni-nominace-u-13-Jehnice

    oblastni-nominace-u-17-orlova-lutyne

    oblastni-nominace-u-15-most-7.-8.12.2013

    oblastni-nominace-u-13-most.

    oblastni-nominace-u-19-Hradec Králové

    nom.u17–1GPA-Č.Krumlov

    nom.jm.-na-gpu15-benatky-5–6.10.13

    nomj.m-na-1.gpu19–21.a22.9.13-most

    nom.na-1gpa-u13bř12.a13.10.13

    2012/2013

    oblastni_nominace na MČR 2013

    nomu15-jm-na-mcr-plzen27.-28.4.013

    nomu-17-na-mcr-204orlova

    nomu19-na-3gpau19benatky-nad-jizerou-6a742013.xls

    nomu-13 na GPA 16.-17.3.2013 – Brno Jehnice

    nomjm-nagpau15–2.3.3.2013-pard-polabiny

    nomu-17-na-3gpa-16a172vinor.xls

    nomu19-na-mcr. v Č.Krumlově

    nom.u-13.na GPA 19.-20.1.2013-Most

    nom.u-17 na GPA v Klatovech,5­.a6.1.2013

    nom.U15 na GPA 24.-25.11.2012,Břeclav

    nom.U17 na GPA 3.-4.11.2012,Český Krumlov

    nomJM na GPA U13,27.-28.10.2012,Benátky n/J

    nomU15-GPA Č.T. 6.-7./12

    nom.JM na 1GPA U19,15.-16.9.2012 – Orlová-Lutyně

    2011/2012

    nom.jm-na-mcr-u13–28.a29.4.2012Pra­ha-Radotin

    zmnomjm-na-mcr-u15–21–224201­2benatky-n-j.xls

    nom.JM na MČR U15–21.a22.4.2012-Benátky nad Jizerou

    nom.JM na GPU19,28.-29.4.2012 – Liberec

    nom U17 na MČR 31.3.a1.4.2012 Hr­.Králové

    nom.3GPA U13.17.a18.3.2012 Bře­clav

    nom.JM-3GPA-Orlova25.26.2.2012

    nom.JM na MČR U 19 4.a5.2.2012 Brno Jehnice

    nom.U13 , 7.-8.1.2012 – Český Tešín

    nom. U15 , 14.-15.1.2012 – Praha Radotín

    nom. U 19 , 8.-9.10. – Český Krumlov

    nom U 15 , 12.-13.11. – Český Těšín

    nom U 13 , 26.-27.11. Most